Prodej podkrovního bytu 5+kk 152 m²

Popis nemovitosti:

PRODÁNO

Zprostředkuji Vám prodej velmi originálního a reprezentativního podkrovního bytu 5+kk + šatna + terasa + sklep v cihlovém domě v klidné ulici U Kasáren ve Slaném.
Podlahová plocha bytu je 143 m2, k tomu terasa s plochou necelých 9 m2, která  navazuje na prosluněný obývací pokoj. Bytem prochází chodba, která spojuje obývací pokoj s jídelnou a kuchyní i s ostatními 3 ložnicemi, koupelnou i WC. Kromě nadstandardních ploch všech místností jsou velikou výhodou i další místnosti, jako je pracovna, spíž, šatna, sauna v koupelně a parkovací stání v podzemní garáži.
Dům vznikl rekonstrukcí v roce 2005 a je zasazen do areálu dvou bytových domů v klidné části města, s pohodlným parkování a dobrou dostupností do centra města.
Využijte této nevšední nabídky takto velkého bytu ve městě, které poskytuje veškerou občanskou vybavenost (školky, školy, střední školy a učiliště, lékaři, služby, nemocnice, kulturní zařízení jako je kino, letní kino, divadlo, restaurace, fitness, atletický stadion, krytý bazén i venkovní koupaliště, ledová plocha, příroda a spousty a spousty dalších) i výbornou dopravní dostupnost do Prahy (25 minut). Na doplnění ještě zbývá, že dům má úpravnu vody, která změkčuje vodu a tím šetří domácí spotřebiče a zařízení, v oknech jsou žaluzie a byt má vlastní plynový kotel pro nezávislé topení. Úklid domu i okolí zajišťuje externí firma.

FOTOGALERIE


Typ nabídky: Prodej
Cena: 5 390 000 Kč
Stav nabídky: Prodáno
Typ nemovitosti: Byt
Velikost: 5+kk
Vlastnictví: Osobní
Lokalita: Slaný, ul. U Kasáren
Výměra: 152 m2
Elektřina: Ano
Plyn: Ano
Vodovod: Ano
Kanalizace: Ano


Zpět do přehledu

Kontakt
*
*
*
*
* Označené položky jsou povinné.
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat.