KURT SLANÝ

KURT SLANÝ je sportovní areál, jehož součástí je antukové hřiště o rozměrech 36 x 16 metrů, hřiště na pétanque o rozměrech 13 x 6 metrů, hřiště na plážový volejbal a šatny s klubovnou i  venkovním posezením.

Tenisový kurt

Antukový kurt je přednostně určen k rekreační tenisové hře dětí a dospělých. Součástí sportovního zázemí jsou šatna a sprchy. 

Zájemcům o tenis nabízíme služby profesionálního trenéra a trénování dětí. Rezervační systém ve formě webové aplikace dává zájemcům o hru informaci o aktuální obsazenosti kurtu a členům klubu dává možnost samostatné rezervace hracích hodin přes internet.

Z důvodu vytíženosti je kurt v letošní sezóně zpřístupněn jen držitelům permanentek.

Klubovna

Klubovna slouží jako společenské zázemí pro členy sportovního klubu a jejich rodinné příslušníky. Mimo tenisovou sezónu klubovna slouží k rozvoji dětských zájmových aktivit. Pro členy klubu pořádáme pravidelné sportovní a společenské akce.

Podmínky využití areálu

Podmínkou využívání areálu je dodržování provozního řádu. Poplatek za hraní má přispět k úhradě nákladů spojených s provozem areálu, členům klubu je umožněno přednostní využití areálu v odpoledních hodinách a o víkendu. Příležitostným zájemcům o využití areálu nabízíme zapůjčení potřebného vybavení.

Kde nás najdete?

SEO

Akce & události
23 BŘE
informace k nadcházející tenisové sezóně
30 PRO
Přejeme šťastný a úspěšný nový rok!
14 LIS
6. 12. od 17:30
Kontakt
*
*
*
*
* Označené položky jsou povinné.
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat.